استفاده از موبایل های هوشمند هر روز افزایش می یابد، در حالی که  از هر سه ایرانی دو نفر موبایل هوشمند دارند و این آمار هر روز افزایش می یابد. شرکت هاو سازمان های مختلف برای دسترسی به مشتریان هدف خود نیاز دارند که خود را با تغییرات روز وفق دهند و سعی کنند خدمات و محصولات خود را به آنها معرفی نمایند.

طراحی اپلیکیشن موبایل می تواند شرکت ها ، سازمان ها و تمامی کسانی که به دنبال جذب مشتری و ارائه خدمات خود هستند را به زیبایی معرفی  کرده و بسیار سریعتر به هدفی که میخواهتد برساند و باعث شود افراد بیشتری با محصولات و خدمات شما آشنا شوند. گروه با طراحان با تجربه چندین ساله در طراحی انواع اپلیکیشن موبایل  توانسته نیاز تمام مشتریان خود را براورده سازد

مراحل طراحی اپلیکیشن موبایل عبارتند از:

۱ . بررسی و تحلیل ایده اولیه

۲ . ایجاد طرح اولیه نرم افزار و بررسی آن از نظر تجربه کاربری

۳ . برنامه نویسی و کدنویسی نرم افزار

۴ . اتصال اپلیکیشن موبایل به وب سایت شما

۵ . آزمایش اولیه نرم افزار بر روی بن سازه های مختلف

۶ . رفع اشکالات احتمالی

۷ . انتشار نرم افزار و ارائه راهکارهای بازاریابی
    اپلیکیشن های موبایل تولید شده توسط گروه با طراحان  به صورت Native تولید می شوند و به همین جهت در زمان اجرا بر روی گوشی های موبایل با بالاترین سرعت لود اجرا خواهند شد. امکان اتصال اپلیکیشن به وب سایت شما وجود دارد و در صورتی که طراحی سایت شما توسط گروه با طراحان انجام شده باشد، هزینه اضافه بابت تغییرات بر روی سایت شما اخذ نخواهد گردید و از طرف دیگر تمام اطلاعات مرتبط و داخل اپلیکیشن موبایل از طریق وب سایت قابل دسترس و مدیریت خواهد بود.

 طراحی اپلیکیشن موبایل ساخت , اجرا ، توسعه و طراحی اپلیکیشن موبایل موردنظرتان در با گروه با طراحان مطابق با استاندارد های روز دنیا و جدیدترین نگارش سیستم عامل ها انجام خواهد شد. طراحی اپلیکیشن موبایل به صورت حرفه ای به گونه ای انجام میشود تا در بهبود رتبه سایت , سرویس های بازاریابی و تبلیغات آنلاین و ارتقا کسب و کار آنلاین شما تاثیرگذار باشد .

  تخصص با طراحان  بازاریابی آنلاین بوده و ساخت سایت , فروشگاه آنلاین و یا پورتال های سازمانی همراه با راه اندازی برنامه های موبایل و اجرای ایده های نو و جذاب تنها میتواند توسط مدیران مجرب این حوزه بدرستی انجام شود. گروه با طراحان  ارائه دهنده  انواع اپلیکیشن های اندروید و  اپلیکیشن iOS می باشد.

  محصولات تولید شده در با طراحان نگرش و دیدگاه متفاوت ما را در خصوص کاربرد تلفنهای هوشمند نشان داده و بیان میکند که موبایل های هوشمند تنها ابزار سرگرمی نیست و آنها کامپیوترهای قدرتمندی هستند که با امکاناتی به مراتب بیشتر به سادگی قابل حمل هستند.گروه با طراحان این افتخار را دارد که با دانش فنی مهندسین خود در داخل مجموعۀ با طراحان  از این امکانات و تکنولوژی ها در جهت خدمت رسانی به مشتریان خود بهره برده و نرم افزارهایی کامل و کارآمد تولید نماید.
مزایای طراحی اپلیکیشن موبایل توسط گروه با طراحان

امکان ارسال نوتیفیکیشن برای کاربران
امکان ایجاد ارتباط و تماس دو طرفه
امکان ایجاد متن، صدا، عکس، فیلم و انیمیشن
توانایی پرداخت آنلاین و فروش محصولات در اپلیکیشن موبایل وجود خواهد داشت
توانایی به روز رسانی خودکار اطلاعات محصولات و اخبار شرکت شما در نرم افزار موبایل وجود خواهد داشت
خدمات و محصولات خود را به بازارهای جدید و بزرگ معرفی خواهید کرد
با توجه به اینکه تلفن همراه نزدیکترین وسیله الکترونیکی به افراد می باشد، ارتباط نزدیکتری با مخاطبین خود برقرار خواهید کرد
خدمات و محصولات شما به سادگی در سراسر جهان در معرض و عرضه عموم قرار خواهند گرفت
میتوان گفت در هر زمان و مکان میتواند دردسترس باشد
موجب استحکام و توسعه برند تجاری شما خواهد شد
امکان ایجاد و معرفی خدمات ویژه از طریق اپلیکیشن موبایل