گروه با طراحان زیر مجموعه ی شرکت پیام رسان نصر می باشد . که فعالیت خود را در زمینه طراحی وب سایت و بهینه سازی (سئو) در سال ۱۳۹۱ آغاز نمود.
این مجموعه از تیم حرفه ای طراحی و بهینه سازی آکادمیک تشکیل یافته است و با تکیه بر نیروی های فوق تخصص خود که بر این باورند که رو به سوی تحولی بنیادی در کلیه ی امور مرتبط با طراحی و بهینه سازی سایت هستند سعی در ارائه ی بهترین خدمات به مشتریان خود و همچنین جامعه ی طراحی سایت دارند .
و از همین رو چالشی بزرگ پیش روی ما پدیدار شد . زیرا باید کارهایی ارائه می کردیم که در کنار کارهای دیگر در سرتاسر دنیا نمونه و قابل استناد باشد و همچنین توقعات کارفرمایان عزیز نیز فراهم گردد. صد البته رسیدن به چنین جایگاهی در چارچوب استانداردهای جهانی امری نبود که به شکل اتفاقی حاصل گردد.
مهمترین انگیزه متقاضیان برای طراحی سایت، اطلاع رسانی پیرامون شخص، سازمان یا شرکت مربوطه می‌باشد. این اطلاع رسانی به منظور معرفی پیشینه و سوابق، اهداف و چشم اندازها، معرفی و فروش محصولات یا خدمات و … در بستر شبکه جهانی اینترنت می باشد.با طراحان، با توجه به نیازهای مشتری، نوع فعالیت و متناسب با بودجه در نظر گرفته شده مشتری، طراحی سایت مربوطه را با بهترین کیفیت و در سریع‌ترین زمان ممکن انجام می‌دهد .
طراحی سایت، حوزه گسترده ای را شامل می شود،که از خلق یک ایده گرافیکی و چیدمان سایر عناصر شروع می‌شود و بعد ازآن به مرحله پیاده سازی کد بر اساس استانداردهای سازمان جهانی وب می‌رسد و با بهینه سازی (سئو) برای افزایش سرعت بارگزاری صفحات تکمیل می گردد. یک طراحی سایت زیبا و در عین حال استاندارد، می‌تواند باعث جذب کاربران، همچنین باعث افزایش سرعت بارگزاری صفحه و اسکن بهتر توسط موتورهای جستجو شود.
از جمله مواردی که موجب تشکیل باطراحان شد نیاز روز افزون جامعه در هر زمینه ی فعالیت های گوناگون بود چون دیگر همه چیز به فروش اینترنتی یا حداقل معرفی اینترنتی گرایش داشت و در واقع کسانی که از این رو کوتاهی می کردند عملا از رقبای خود عقب می ماندند که از همین بابت آن شرکت مجبور به طراحی سایت می شد و مشخصا بهترین سایت از بابت دیزان و ظاهر و استانداردهای جهانی و … را طلب می کرد .
دیدگاه بلندمدت ما در تحقیق، تولید، عرضه و پشتیبانی از جمله نگرش راهبردی ما در کار است، نگرشی که به شهادت آنچه انجام شده است برای شرکت باطراحان صورت گرفته و برای مشتریان نیز رضایت را به دنبال داشته است .
بهینه سازی سایت، از جمله موارد حائز اهمیت است . در واقع ما سایت را طراحی و سپس بهینه سازی (سئو) می کنیم که هم از بابت موتور های جستجو، بهتر ایندکس شود وهم اینکه ترافیک بیشتری را جذب کند تا در نتیجه به ازای کلمات کلیدی که جستجو می شود در صفحات بالاتری قرار گرفته و بیشتر در معرض دید مشتریان هدفیکه به دنبال جستجوی محصول یا خدمات شما هستند قرار گیرد.