دنیای اینترنت امروزه نقش بسیار زیادی در ارتباطات و انتقال اطلاعت ایفا می کند. با طراحی وب سایت می توانیم به هر گوشه از جهان که می خواهیم سر بزنیم و از جدیدترین اخبار جهان آگاه شویم، کالای مورد نظر خود را انتخاب و خریداری کرده و برای دوستان خود پیام بگذاریم و میتوان گفت صفحات وب یکی از مهترین ابزار دنیای اینترنت است که بخش عمده ای  از اطلاعات در قالب آن ارسال و دریافت می گردد. یک وب سایت که مجموعه ای از چندین صفحه وب است، یکی از ابزارهای بسیار کارآمد برای شرکت ها، موسسات و حتی اشخاص در راستای پیشبرد اهداف مورد نظر شان می باشد. وب سایت ها متناسب با نوع فعالیت خود می توانند در جهت تبلیغات،خرید،فروش، اطلاع رسانی، معرفی کالا و خدمات و بسیاری از کسب و کارها و خدماتی که امروزه در دنیای مجازی متداول است، استفاده شوند.

سال ها تجربه ما اطمینانی است برای تمام کساتی که می خواهند پروژه طراحی سایت خود را به گروه با طراحان بسپارند. گروه با طراحان تشکیل شده از گروهی متخصص و نخبه در زمینه گرافیک ، برنامه نویسی و بهینه سازی سایت (سئو) می باشد هدف با طراحان این است که با استفاده از آخرین تکنولوژی های روز دنیا منطبق بر نوع فعالیت و زمینه کاری خاص شما وب سایتی با جلوه و نماد موقعیت حرفه ای شرکت شما ارائه دهد
مراحل طراحی وب سایت  (Web Design)

طراحی وب سایت شامل مراحلی است که اجرای صحیح هر یک از این مراحل در پیاده سازی و بهره برداری از یک سایت از اهمیت بسیار بالایی برخوردار می باشد و به برسی مراحل می پردازیم تا بیشتر با طراحی وب آشنا شوید
بررسی اهداف از داشتن وب سایت

  اولین مرحله در طراحی وب تعیین هدف و نیازهای شما از داشتن یک وب سایت می باشد. لذا در قدم اول تعیین و بررسی دقیق اهداف و نیازها قرار دارد. تمامی فعالیتهای طراحی گرافیک، طبقه بندی اطلاعات، کد نویسی و پیاده سازی اطلاعات بر مبنای اهداف و نیازهای شما صورت خواهد گرفت. وب سایت طراحی شده برای شما باید اهداف و نیازهای خاص شما را برآورده سازد.

 طبقه بندی و دسته بندی صحیح اطلاعات

  در وب سایت طبقه بندی صحیح اطلاعات می تواند به کاربر این امکان را بدهد تا در کمترین زمان و با سریع ترین روش به خواسته های خود جهت مراجعه به وب سایت برسد. لذا در این مرحله که بر اساس نیازسنجی و تعیین اهداف صورت می گیرد باید اطلاعات به نحوی در سایت طبقه بندی شوند که تمامی نیازها، اهداف و استراتژی های تعیین شده را تحت پوشش قرار داده و مخاطبین شما به راحتی بتوانند اطلاعات مورد نظر خود را در وب سایت بیابند.

طراحی گرافیک سایت

  تیم طراحی گرافیک گروه با طراحان طرح مورد نظر خود را بر اساس اهداف، نوع فعالیت و نظرات شما پیاده سازی می نمایند. نمای زیبای سایت برای جلب توجه هر چه بیشتر کاربران به همراه هماهنگی نوع فعالیت با ساختار و رنگ آمیزی طرح سایت از ملزومات اساسی یک وب سایت حرفه ای می باشد. قرارگیری هدفمند اطلاعات در طرح از موارد دیگری است که به افزایش بازدید و بهره وری سایت طراحی شده کمک بسیار زیادی می نماید.

تبدیل گرافیک به HTML

  در این مرحله متخصصین گرافیک گروه با طراحان طراحی انجام شده را به فایل html تبدیل و جهت پیاده سازی به تیم برنامه نویسی تحویل می دهند.

 پیاده سازی و برنامه نویسی

  طراحی وب سایت گروه با طراحان  شیوه ها و روش های متفاوتی دارد که در این میان یافتن بهترین روش و استفاده از آخرین ابزارها و تکنولوژی های روز دنیا باید به موازات خواسته ها و نیازهای وب سایت شما صورت میپذیرد. در جهت دستیابی و بکارگیری از بهترین تکنولوژی ها، ابزارها و روش ها برای طراحی وب سایت مشتریان عزیز که گروه با طراحان همواره در حال تحقیق، بررسی و بروزرسانی نرم افزارها و تخصصهای کادر پرسنلی خود می باشد. مورد مهم دیگر در پیاده سازی و برنامه نویسی وب سایت دارا بودن قابلیت بروز رسانی و تغییر سایت بر اساس نیازهای آینده شماست. چرا که وب سایت باید قابلیت ارتقا ، بروز رسانی و بهینه سازی را داشته باشد تا در آینده و به سهولت بتوان از این امکانات بهره مند شد.

تست و بارگذاری

  پس از پایان پروژه و برنامه نویسی اولیه وب سایت لازم است که همانند هر سیستم دیگری سایت تست شود و چهارچوب نهایی آن مشخص شود. در این مرحله متخصصین ما ایرادات احتمالی را شناسایی و اقدامات لازم را در جهت رفع آنها انجام می دهند.

بارگذاری سایت در فضای هاست و ورود اطلاعات

  پس از طی مراحل بالا، سایت طراحی شده آماده بارگذاری نهایی و ورود اطلاعات می باشد. در سایت های داینامیک ودر چهارچوب گرافیک طراحی شده قابلیت تغییر اطلاعات سایت را در هر زمان و با خواست خود خواهید داشت، ورود اطلاعات در وب سایت های طراحی شده توسط گروه با طراحان بسیار ساده می باشد و طی یک دوره آموزشی کوتاه هر یک از پرسنل شرکت شما به سهولت قادر به ورود اطلاعات و بروزرسانی محتویات وب سایت شما خواهد بود.  اما در سایت های استاتیک ورود اطلاعات در یک زمان مشخص انجام می شود و پرسنل شما قادر به تعقیرات در سایت نیستند و فقط تعقیرات توسط گروه با طراحان انجام می شود.

بهینه سازی سایت برای موتورهای جستجو (SEO)

  پس از بارگزاری موفقیت آمیز وب سایت شما در محیط اینترنت، این موضوع که سایت در موتورهای جستجو شناسایی شوند و در حین جستجوی کاربران به سهولت و بر مبنای کلمات کلیدی متداول در زمینه کاری شما رتبه نخست را کسب نماید بسیار حائز اهمیت می باشد. دسترسی کاربران به سایت  معمولآ از طریق این جستجو ها صورت می گیرد، لذا علاوه بر رعایت استانداردهای لازم که به صورت پیش فرض توسط گروه با طراحان قرار می گیرد، تیمی کامل جهت ارتقا و پیاده سازی تکنیک های بهینه سازی، وب سایت شما را در رسیدن به این هدف مهم یاری می رسانند و تحلیل رقبا و کلمات کلیدی شما را به رتبه اول گوگل می رسانند.
طراحی سایت
طراحی سایت دکوراسیون
طراحی سایت بازی آنلاین
طراحی سایت ارزان
طراحی سایت بانوان
طراحی سایت آموزشی
طراحی سایت ورزشی
طراحی سایت تالار گفتگو
طراحی سایت استودیو عکاسی
طراحی سایت صنعتی
طراحی سایت آموزشگاهی
طراحی سایت سریع
طراحی سایت حرفه ای
طراحی سایت آگهی
طراحی سایت بازرگانی
طراحی سایت صنعتی